Hakkımızda

Onur Grup A.Ş. Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

ŞİRKET PROFİLİ

1983 yılında kurulan firmamız Onur metal işleri atölyesi olarak hizmete başlamıştır. Atölyemizde ısıtma cihazları ve yağmur suyu taşıma sistemleri imalatı ve montajı yapılmıştır. Gelişen teknolojinin getirdiği yenilikleri, yağmur suyu taşıma sistemlerinde ileri teknoloji takip edilerek, 2002  yılında eksiz yağmur suyu taşıma sistemlerinin imalatı ve montajını ürün yelpazesine eklemiştir.

Konya’ nın Akşehir ilçesinde bulunan merkez kuruluşumuz, uzman ve güler yüzlü personeli ile kendi alanında ileri teknolojileri takip ederek her zaman bölgede öncü olmuştur.

2006 yılından itibaren çalışmalarımıza yenileri eklenerek, çatı kaplama, izolasyon ve yapı malzemeleri toptan ve perakende satışına başlamıştır.

2010 yılı başlarında Antalya şubesini hizmete açarak aynı ürün yelpazesinin yanına peyzaj tasarım, proje, uygulama hizmetlerini ekleyerek siz değerli müşterilerimize uzman kadromuz ile daha kaliteli bir hizmet sunmayı hedeflemektedir.

2012 Ocak ayından itibaren firmamız, Onur Grup İnşaat Mimarlık Mühendislik Otomotiv Ulaşım Sanayi Ticaret Limited Şirketi adı altında kurumsallaşma adına ilk adımı atmıştır.

VİZYONUMUZ

Firmamız bölgemiz başta olmak üzere tüm Türkiye’de kaliteden ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile sektördeki sorunsuz, garantili ve ekonomik çözümlerini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Uzman ve güler yüzlü ekibimizle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, siz değerli müşterilerimizle olan ticari bağlantılarımızı dostluk bağlarına taşımak ve sizin için değerli olan ailenize yaşanılabilir mekânlar tasarlamak amaçlarımız arasındadır.

MİSYONUMUZ

Teknolojinin getirdiği yenilikleri takip ederek yenilikçi bir yol izlemek.

İnşaat ve peyzaj sektörlerinde ki faaliyet alanlarımızda ;

- Güven simgesi olan ONUR İNŞAAT & PEYZAJ kimliğini her zaman zirvede tutmak.
– Müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üretmek.
– Müşteri memnuniyetini önde tutmak.
– Pazar payını sürekli arttırmaktır.